Astăzi, de la ora 12.00, Sala Polivalentă „Elisabeta Lipă” din Botoşani va găzdui un nou meci de handbal din Divizia A. CSM Botoşani întâlneşte CSU Galaţi, într-un meci care se anunţă a fi extrem de atractiv. Cătălin Stoleru, preşedintele CSM Botoşani, a declarat: „Sperăm ca şi de această dată iubitorii handbalului din Botoşani să fie alături de noi. La ultimul meci acasă, ne-am bucurat de sprijinul a aproximativ 500 de susţinători. Din semnalele pe care le am, handbalul începe să prindă tot mai mult la Botoşani şi cred că din ce în ce mai mulţi oameni vor fi lângă echipă. Vă aşteptăm la Polivalentă pentru a ne susţine echipa favorită şi sperăm într-o victorie de moral”.

Şi de această dată intrarea spectatorilor va fi liberă.
2
1
0

